Zapraszamy: poniedziałek - piątek 8:30 - 16:30 Zapraszamy: pon. - pt. 8:30 - 16:30

przejdź do konfiguratora
Nasi specjaliści

Ewa
Bartosz
Dominika
Telefon: 774 83 70 70
Infolinia: 531 542 542

E-mail: biuro@mextra.pl

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30
Możliwości

Krzesła bankietowe MAESTRO to nie tylko możliwość wyboru kolorystyki ramy i tapicerki. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy również możliwości wyboru różnych wariacji kolorystycznych pomiędzy siedziskiem a oparciem. Możecie Państwo wybrać kolorystykę każdego z elementów tapicerowanych. Dodatkowo pozostawiamy Państwu możliwość wyboru niestandardowego koloru nici wykorzystywanej do przeszycia. Co więcej, istnieje również możliwość wyboru pikowania wykonywanego na tapicerce.
 
Produkując krzesła bankietowe MAESTRO wykorzystujemy nici dopasowane kolorystycznie do wybranej przez klienta tapicerki. Istnieje również możliwość wyboru innego koloru nici – przykładowo do czarnej tapicerki można zastosować czerwone nici tak aby uzyskać efekt kontrastu. Stwarza to możliwość skonfigurowania krzesła o unikalnym wyglądzie, a co więcej, idealnie dopasowanego do Państwa potrzeb.
 
Dodatkową możliwością podczas projektowania krzeseł bankietowych MAESTRO jest zastosowanie tapicerek trudnopalnych i plamoodpornych. Tapicerki trudnopalne posiadają właściwości zmniejszające ryzyko rozprzestrzeniania pożaru. Natomiast tapicerki plamoodporne posiadają specjalną powłokę, która ułatwia utrzymanie czystości przez długi okres użytkowania krzeseł.
Wszelkie prawa zastrzeżone przez MEXTRA Sp. z o.o. (dawniej Mextra Group S.C.)